کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری زرد در دکوراسیون

کاغذ دیواری زرد رنگ گرم است و  بیانگر خوشامد گویی است و به صورت کلاسیک استفاده می شود. رنگ زرد کهربایی با رنگ های گرم سازگار است و برای محیط  دوستانه و صمیمی از این رنگ استفاده می شود.این رنگ تحریک کننده است و به تقویت حافظه و قدرت تصمیم گیری بسیار کمک می کند و دارای خلاقیت و تفکر بالا می باشد این رنگ نماد شجاعت ،تجارتو صلح است.رنگ زرد اگر در کنار ابی استفاده شود حس امنیت را القا می کند. به این نکته توجه کنید رنگ زرد شدیدا چشم را به خود خیره می کند و نگاه ار به سمت خود جذب می کند.این رنگ حد احتیاط را به همراه دارد به همین دلیل در محیطی که از رنگ زرد استفاده شده است می توان تصمیم درستی گرفت چون فکر را زیاد بکار میگیرد.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری زرد

همان طور که در کاغذ دیواری سبز گفته شد رنگ زرد رنگ قابل ست با رنگ سبز است و شما می توانید رنگ فرش ها و نوع نور پردازی را با کاغذ دیواری زرد خود ست کنید البته اگر گل بامبو در کنار این کاغذ دیواری در گوشه ی خانه ی خود استفاده کنید ترکیب بسیار زیبایی را خواهید داشت.
همچنین رنگ زرد در کاغذ دیواری پوستری و سه بعدی کاربرد دارد.

انواع رنگ های کاغذ دیواری زرد

کاغذ دیواری زرد همانند دیگر کاغذ دیواری ها طرح و نقش های گوناگونی دارد که انواع انها عبارتند از : کاغذ دیواری زرد با طیف نوری ، کاغذ دیواری با طرح گل های افتاب گردان ، کاغذ دیواری با طرح های هندسی و غیره.