کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری سفید

این رنگ دارای ارامش است و به محیط لطافت و ظرافت می بخشد و از ترکیب کرم در رنگ سفید برای گرم تر شدن فضا استفاده میشود رنگ کاغذ دیواری سفید دارای این خاصیت است که فضا را بزرگتر نشان دهد و در فضاهایی که رنگ سفید در ان به کار رفته باشد با ترکیبی از نور در محیط بسیار روح نواز و ارامش بخش است اگر سفید با طرح کرم باشد القا کننده لطافت و توانگری است و یک حالت کلاسیک دارد.رنگ سفید نماد پاکی،عفت،جوانی است رنگ سفید رنگ تابستانی است زیرا نور را منعکس می کند و مانع از گرم شدن فضا می شود.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری سفید

با رنگ سفید همه چیز قابل ست کردن است زیرا این رنگ خنثی است و می توان با ایجاد باعث می توان از این رنگ بهره برد اگر در فضایی از کاغذ دیواری سفید استفاده کرده اید بهتر است ظروف و لوازم دکوری خود را با این رنگ ست کنید به طور مثال می توانید از لوازم دکوری با رنگ نقره ای استفاده کنید که بسیار شیک به نظر می اید زیرا رنگ سفید به تنهایی بسیار بی روح است و خانه و محیط را کاملا سرد جلوه می دهد. خوبی این رنگ در این است که با هر رنگی قابل ست کردن است و محدودیتی ندارد.

انواع رنگ های کاغذ دیواری سفید

کاغذ دیواری های سفید بیشتر به صورت طرح دار با بافت تولید می شود زیرا بافت باعث می شود از ساده بودن خارج شود و در کاغذ دیواری سه بعدی کاربرد دارد.