کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری کرم صورتی در دکوراسیون

کاغذ دیواری صورتی حالتی رمانتیک دارد و روشن تر از قرمز است اگر در فضایی از این استفاده شود باعث بالا رفتن هیجان می شود و حسی محبت امیز را در فضا ایجاد می کند و باد اور روزهای تابستانی است رنگ صورتی جزء رنگ های زنده محسوب می شود و رنگ های زنده با تولید حرارت در محیط حسی نیرومند به فرد القا می کند و رانگ جوانی است. این رنگ عشق و احساسات را القا می کند  و باعث نشاط و سر زندگی می شود و خون به راحتی در رگ جاری می شود اگر از این رنگ در فضا ی اشپزخانه استفاده شود باعث کاهش اشتها می شود.

معمولا از این رنگ در کاغذ دیواری اتاق خواب کودک دختر استفاده میشود.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری صورتی

برای ست کردن با کاغذ دیواری صورتی می توانید از طیف رنگی صورتی مانند قرمز استفاده کرد می توانید در فضای اتاق خواب از تخت با تم سفید  و پرده های صورتی ملایم استفاده کنید  از دکوری های نقره ای و یا سفید استفاده کنید چون رنگ صورتی رنگ قالب است و به تنهایی می تواند فضا را گرم نگه دارد و اگر در کنار این رنگ از رنگ گرم استفاده کنید فضا را بسته و محدود می کند.

انواع رنگ های کاغذ دیواری کرم صورتی

از انواع کاغذ دیواری صورتی می توان : کاغذ دیواری صورتی با طرح های عروسکی مخصوص اتاق خواب، کاغذ دیواری صورتی با طرح مخصوص اشپزخانه، کاغذ دیواری صورتی با طیف رنگی و غیره نام برد