کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری طوسی در دکوراسیون

رنگ طوسی یا همان خاکستری جزء رنگهای خنثی است و هرگونه طیف از رنگهای سیاه و سفید را شامل می شود ، به همین دلیل است که طراحان از آن بیشتر به عنوان رنگ پس زمینه استفاده می کنند . کاغذ دیواری طوسی نماد سکون ،آرامش ، جدیت ، تواضع ، فروتنی و تعادل است و از آنجاییکه  جهت گیری خاصی ندارد ، در ترکیب با سایر رنگهای کاغذ دیواری در مجامع سیاسی زیاد استفاده می شود.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری طوسی

رنگهای خنثی مانند طوسی قابلیت های زیادی در دکوراسیون ایجاد می کنند و براحتی با رنگهای دیگر هماهنگ می شوند ، ترکیب رنگ زرد و طوسی بسیار زیباست . ترکیب قهوه ای و طوسی هم ترکیب مناسبی است رنگ طوسی در کنار رنگهایی مانند قهوه ای و زرد فضا را گرم تر می کند . ترکیب طوسی و آبی منحصر به فرد است . طوسی و سفید فضا را لطیف ،روشن ،خاص و قوی می کند . ترکیب رنگ سبز و طوسی فضا را سرزنده تر و توام با طراوت می کند . طوسی و صورتی ملایم ترکیب پرطرفداری است بخصوص در میان دختران . طوسی و نارنجی انرژی زیادی به محیط تزریق می کند و برای اتاق کودکان بسیار مناسب است . بنفش در کنار کاغذ دیواری طوسی فضایی کاملا کلاسیک و لوکس ایجاد می کند

انواع رنگ های کاغذ دیواری طوسی

کاغذ دیواری طوسی علاوه بر اینکه تنالیته مختلف رنگ شامل طوسی تیره و روشن دارد و تنها با استفاده از همین یک رنگ می توانیم فضایی روشن تر و یا تیره تر خلق کنیم ، بصورت ساده ، راه راه ، گلدار و … نیز عرضه می گردد.