کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری قرمز در دکوراسیون

کاغذ دیواری قرمز قوی ترین و پر هیجان ترین رنگ است و ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر باعث می شود که فضا هیجان انگیز تر و پر شور تر دیده شود . رنگ قرمز از گرم ترین رنگ های طیف رنگی است.قرمز سمبل علایق است و برای نمایش پویایی و هوشیاری و قدرت است.رنگ قرمز بسیار در فضا شور و اشتیاق ایجاد می کند و تحرک فردی را تحریک می کند و رنگ جرات و جسارت است در فضا هایی که از رنگ قرمز استفاده می شود افرادی قوی و جاه طلب و باهوش بالایی پرورش داده می شوند . قانون زندگی کاغذدیواری قرمزها می‌‌گوید: انسان می‌تواند هر آنچه را می‌‌خواهد بدست آورد. و خواستن توانستن است. شعار قرمز هاست. رنگ قرمز اراده را بسیار تقویت می کند.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری قرمز

ست کردن لوازم و مبلمان با رنگ قرمز کمی مشکل است زیرا این رنگ گرم ترین رنگ چرخه است و باید با دقت تمام چیدمان را انجام داد در فضاهایی که از کاغذ دیواری قرمز استفاده می شود باید از نور ملایم استفاده شود و از پرده با رنگ خنثی مثلا خاکستری استفاده کنید از مبلمان با رنگ ملایم استفاده کنید و فرش انتخابی را به رنگ گل بهی یا ملایم تر انتخاب کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی قرمز سبکی متفاوت و بسیار گرم میتواند داشته باشد.

انواع رنگ های کاغذ دیواری قرمز

از انواع کاغذ دیواری قرمز می توان کاغذ دیواری قرمز گل دار، کاغذ دیواری قرمز حاشیه دار، کاغذ دیواری قرمز با بافت برجسته وکاغذ دیواری قرمز پوستری با تم غروب و غیره اشاره کرد.