کاربرد و مفهوم کاغذ دیواری کرم قهوه ای در دکوراسیون

رنگ تیره یک فضای دراماتیک به وجود می اورد و بیانگر قدرت و ثروت است و با ترکیب رنگ کرم به فضا حس ثبات قدرت می دهد.ترکیب کاغذ دیواری رنگ قهوه ای به تنهایی در فضا باعث کوچک به نظر امدن فضا می شود و علاوه بر ان فضا را گرم تر نشان می دهد.رنگ قهوه ای نما خاک و زمینی شدن است.رنگ قهوه ای که به مشکی نزدیک است بسیار در هند کاربرد دارد و به رنگ قهوه ای ونداک معروف است.رنگ کرم  با همه ی رنگ ها دارای هماهنگی است  و قابل استفاده در کنار هر سبکی است.بهترین ترکیب رنگ ، رنگ کرم قهوه ای در کنار هم است دو رنگ با تضاد بسیار زیاد که در عین تضاد کاملا با هم هماهنگ است.

ترکیب رنگ های قابل ست و مناسب با کاغذ دیواری کرم قهوه ای

کاغذ دیواری کرم قهوه ای رنگی است که با بیشتر فضا همخوانی دارد و به راحتی قابل ست کردن است رنگ قهوه ای به تنهایی کسل کننده است چشم را خسته می کند و بسیار قابل انعطاف است و ترکیبی عالی با رنگ کرم است و به فضا حس امنیت می بخشد استفاده از توناژ قهوه ای باعث می شود فضا کمی سنتی به نظر بیاید رنگ کرم قهوه ای در کنار رنگ مسی بسیار زیبا جلوه می کند در هنگام استفاده از این رنگ به رنگ انتخابی مبلمان بسیار توجه کنید زیرا این رنگ به عنوان رنگ غالب فضا است و در کاغذ دیواری سه بعدی این رنگ بیشتر به چشم میاید.

انواع رنگ های کاغذ دیواری کرم قهوه ای

انواع کاغذ دیواری کرم قهوه ای عبارت است از:صخره ها،کوه ها،دیوارها،گرد باد ها،منظره ها، پل ها و غیره. مانند کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری پوستری.