طرح های کاغذ دیواری گل دار

کاغذ دیواری گل دار همانطور که از نامش کاملا پیداست شامل انواع کاغذ دیواری با تصویری از گلهای ریز و درشت است که در قالبهای مدرن و کلاسیک عرضه می شوند . این کاغذهای دیواری هنوز هم جزء پرطرفدارترین طرحها محسوب می شوند و با ورود آنها  به خانه در حقیقت طبیعت زیبا ، پرطراوت و شاداب را به خانه خود دعوت کرده اید. کاغذ دیواری های گل دار هنوز هم از جمله کاغذهایی هستند که در تمام محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند .

کاربرد کاغذ دیواری گل دار در دکوراسیون

این کاغذ دیواری گل دار بهتر است بصورت ترکیبی با کاغذهای ساده یا راه راه استفاده شوند ازآنها معمولا در تمام فضا ها استفاده می شود اما بیشتر افراد ترجیح می دهند از آنها دراتاق پذیرایی و یا اتاق خواب استفاده کنند نکته قابل توجه اینست که در انتخاب طرح گلها و رنگها باید دقت نمود چون می تواند فضایی بسیار پرانرژی و شاداب یا فضایی آرام و دنج ایجاد کند

کاغذ دیواری گل دار برجسته

این سبک های کاغذ دیواری گل دار  شامل طرح هایی هستند که گلهای روی کاغذ بصورت برجسته و مخملی می باشند. برخی از آنها  بصورت الیافی هستند که تنیده شده و بروی کاغذ قرار داده شده اند. معمولاً کاغذ دیواریهای طرح برجسته بسیار گران هستند ، برخی از طرح های برجسته از جنس پی وی سی هستند و در برخی از آنها طرح های متصل شده برروی کاغذ از جنس ابریشم می باشند. بطور کلی عمده این طرح ها بسیار خاص و فاخر می باشند و مخصوص اماکنی هستند که صاحبانشان از نظر مالی در سطح بالایی قرار دارند.