رنگ یا کاغذ دیواری
رنگ یا کاغذ دیواری
در حقیقت دوراهی ایست که تمام مشتریان در هنگام استفاده از آنها بر سر آن قرار می گیرند . اما برای پاسخ به این پرسش که رنگ یا کاغذ دیواری کدامیک بهتر است.
آموزش کامل نصب کاغذ دیواری
آموزش کامل نصب کاغذ دیواری
آموزش کامل نصب کاغذ دیواری که بهتر است توسط یک نصاب ماهر و کار بلد انجام شود یکی از مهمترین قسمتهای کار است تا نتیجه رضایت بخش بوده و جلوه خوبی داشته باشد .
کاردستی با کاغذ دیواری
درست کردن کاردستی با کاغذ دیواری
کاردستی با کاغذ دیواری ایده خلاقانه مقرون به صرفه ایست که این روزها بسیار هم مورد استقبال هنر دوستان و طراحان دکوراسیون داخلی است .
کاغذ دیواری نانو
کاغذ دیواری نانو به چه معناست
کاغذ دیواری نانو که این روزها بسیار در مورد آن می شنویم ، کاغذ دیواری است که در ساخت آن از تکنولوژی روز نانو استفاده شده و بسیار هم مورد استقبال همگان است.
کاغذ دیواری مناسب محیط اداری
کاغذ دیواری مناسب محیط اداری
کاغذ دیواری اداری کاغذ دیواری خاصی است که از نظر طرح و رنگ و دوام با وسواس بیشتری و ویژه مراکز اداری و تجاری و رستورانها و ... انتخاب می شود .
کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک
کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک
کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک برای فضاهای مختلف اعم از فضا با کفپوش ساده یا فضا با کفپوش طرحدار و اینکه خواستار فضایی مدرن یا کلاسیک هستیم متفاوت است .
مرکز فروش کاغذ دیواری در غرب تهران
مرکز فروش کاغذ دیواری در غرب تهران
کاغذ دیواری در غرب تهران از جمله محدوده سعادت آباد ، شهرک غرب و مرزداران و ...مراکز متعددی دارد که مرکز فروش کاغذ دیواری کوماس یکی از معتبرترین هاست .
کاغذ دیواری قابل شستشو
کاغذ دیواری قابل شستشو
کاغذ دیواری قابل شستشو علیرغم گران تر بودن به دلیل ماندگاری و دوام بیشتر این روزها نسبت به نوع معمولی و به عبارتی کاغذی آن طرفداران بسیاری دارد .
طرحها و رنگهای کاغذ دیواری
تاثیر طرحها و رنگهای کاغذ دیواری
طرحها و رنگهای کاغذ دیواری امروزه درخلق فضاهایی متفاوت از سنتی گرفته تا مدرن تاثیر بسزایی دارند همچنین ترکیب های متفاوتی از این طرحها و رنگها نیز وجود دارند